Seznam článků

Reset filtru

Randori koťat - Vršovice

Praha 7. prosince 2013

Randori se uskutečnilo na půdě TJ Sokol Praha Vršovice, což je dlouhodobě náš nejúspěšnější judistický oddíl. Celkem startovalo 156 závodníků ze 17 oddílů.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření23.02.2014

Mikulášská nadílka

Tábor 4. prosince 2013

Na středeční trénink k nám zavítal Mikuláš i s celou družinou. Po předvedení zadaného cviku děti dostaly pěkný balíček s nadílkou. Během besídky si čerti sice nějaké děti odnesly :) , ale i tak byla letošní Mikulášská besídka velmi povedená.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření10.12.2013

Memoriál Ing. Petra Radoše 2013

Domažlice 30. listopadu 2013

Turnaj v Domažlicích sice nemáme zařazený v našem krajském kalendáři, ale vyslali jsme tam dvě naše závodnice na zkušenou, aby si zazápasily, také s jinými soupeřkami, než se kterými se potkávají v našem kraji.

Podzimní turnaj JUDO v Táboře 2013.

Tábor 9. listopadu 2013

V sobotu 9. listopadu se konal pod záštitou senátora Pavla Eyberta podzimní turnaj v judu. Pavel Eybert celý turnaj zahájil. Jako čestný host byl pozván místostarosta Tábora Emil Nývlt. Na turnaji startovalo 125 závodníků z 13 oddílů, včetně domácích reprezentantů, kterých startovalo rovných 30.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření15.11.2013

Podzimní soustředění oddílu JUDO, 2013

Mozolov 18. – 20. října 2013

Již tradiční podzimní víkendové soustředění oddílu JUDO se konalo opět v Parkhotelu Mozolov.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření29.10.2013

Krajský přebor Prachatice 2013

Prachatice 12. října 2013

Prachatice hostily krajský přebor mladších a starších žáků, žákyň a turnaj mláďat a dorostenců. Sjeli se na něj závodníci z celého kraje, konkurence byla opravdu silná. Z našeho oddílu startovalo 13 závodníků a většina se umístila na stupních vítězů.

VC Prachatice

Prachatice 14. září 2013

Na prvním turnaji po prázdninách se naši závodníci neztratili a přivezli 4 cenné kovy.