Seznam článků

Reset filtru

Čokoládová cena Kaplice 2015

Kaplice 7. února 2015

Na mezinárodním turnaji juda v Kaplici za TJ Sokol startovalo celkem 5 závodníků. Přivezli si domů 4 zlaté medaile a 1 stříbrnou. Velmi dobře zápasily bratrské dvojice Jaškovi a Vaňkovi. Bratři Jaškovi porazili všechny své soupeře na Ipon a po právu získali zlaté medaile. Svou první zlatou medaili vybojoval i začínající závodník Tadeáš Vaněk, který také porazil všechny soupeře ve své skupině. Rovněž Adam Laškaj stanul i na svých druhých letošních závodech na stupních vítězů. Jaroslav Vaněk podlehl jednomu svému soupeři a tak obsadil konečné velmi pěkné druhé místo.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření26.03.2015

Novoroční turnj v Jihlavě

Jihlava 18. ledna 2015

Sokol Jihlava pořádal novoroční turnaj mládeže v JUDU. Tento velmi dobře obsazený turnaj odstartoval naši letošní závodní sezonu. Za TJ Sokol Tábor startovalo 8 závodníků v kategoriích mláďat a mladšího žactva.

Vánoční turnaj v Blovicích

Blovice 20. prosince 2014

V předvánočním týdnu se konal poslední letošní turnaj. Z našeho oddílu startovali už jen 3 závodníci. Všem třem se však  podařilo skončit na stupních vítězů a to nejhůře do druhého místa a završili tak naši letošní velmi úspěšnou sezónu.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření01.01.2015

Vyhodnocení roku 2014

Tábor 17. prosince 2014

Na závěr roku během posledního tréninku jsme vyhlásili naše nejúspěšnější závodníky za rok 2014.

Noc v sokolovně 2014

Tábor 13. prosince 2014

U dětí velmi oblíbená akce „Noc v sokolovně“ se tentokrát konala v sobotu 13. prosince. Sešlo se na ni celkem 42 dětí a několik dospělých.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření19.12.2014

Randori koťat Vršovice 2014

Praha 7. prosince 2014

Naši nejmenší závodníci vyrazili vlakem na turnaj randori koťat pořádnaný oddílem TJ Sokol Praha Vršovice. Tento turnaj je určen pro začínající závodníky, kteří tak mají možnost poměřit své síly se stejně technicky vyspělými soupeři. Za Sokol Tábor startovalo 7 závodníků a vedli si nadmíru zdatně. Všichni se umístili na stupních vítězů.

Memoriál Ing. Radoše 2014

Domažlice 29. listopadu 2014

Loni se tohoto turnaje poprvé účastnily dvě táborské závodnice a protože je to turnaj velmi pěkný a silně obsazený, tak jsme na něj letos poslali větší výpravu. Domažlice spadají pod západočeský kraj a tak se na turnaj sjíždějí závodníci, se kterými se na turnajích v našem kraji běžně nesetkáváme.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření04.12.2014

Denisa Fürbacherová stříbrná na přeborech ČR

Hranice na Moravě 22. listopadu 2014

Přebory České republiky mladších žáků a žákyň se konaly v Hranicích na Moravě. Za TJ Sokol Tábor startovala ve váze do 48 kg Denisa Fürbacherová. Letošní sezonu měla velmi úspěšnou. Na přebory ČR se kvalifikovala ze 4. místa ve své váze.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření23.11.2014

Turnaj v Táboře 2014

Tábor 8. listopadu 2014

Turnaj pořádaný naším oddílem JUDO TJ Sokol Tábor zahájil senátor Mgr. Pavel Eybert, pod jehož záštitou se turnaj konal. Na turnaji startovalo přes 100 závodníků ze 14 oddílů, včetně našich závodníků. V domácím prostředí nastouili i někteří naši závodníci poprvé a měli tak možnost získat první turnajové zkušenosti. Samozřejmě za oddíl startovali i zkušení závodníci. V konečném hodnocení jsme získali celkem 21 cenných kovů, z toho 5 zlatých, 10 stříbrných a 6 bronzových.

Volně přístupné Zobrazit vše… Datum vytvoření12.11.2014

Jan Mašek přeborníkem ČR

Ostrava 18. října 2014

Přebor České republiky starších žáků a žákyň pořádal 1.JC Baník Ostrava. Za TJ Sokol Tábor se kvalifikovali dva závodníci, Jan Mašek ve váze +73 kg a Vojtěch Matějíček ve váze 60 kg.